An Ounce of Prevention, A Pound of Primary Health Care

בריאות. מעט מאוד מונחים עוטפים הרבה מאוד אלמנטים בלעדיים של אזור שטח. זה יכול להיות מביך להבין היכן לבקר ומתי, והצרה הזו הביאה למפל של בעיות כושר לאוכלוסייה שלנו ולמכשיר לטיפול בכושר של האוכלוסייה שלנו. חדר מיון או טיפול מספר אחד? ובאיזה טיפול מונע משתלב? להלן סקירה של כמה היבטים של הגאדג’ט וכיצד הם משתנים מכל אחד אחר.

מדוע לא לבקר רק במצב חירום? Muslim Charity

מרבית מחלקות החירום מציעות מגוון רחב של מבצעים בכל שעות היחס, ללא דרישה לפגישה. עם זאת, ניתן להימנע מביקורים רבים ב- ER כיוון שחולים מחפשים טיפול או דחיפות לא דחופים שאולי טופלו ואף נמנעו באמצעות טיפול כושר מספר 1. ביקורים אלה שנמנעים מביאים לעלויות גבוהות יותר, המתנה ארוכה יותר של מחלקת חירום ופחות מקורות שיש לסובלים מהאמת שזקוקים לשירותי חירום. באופן מעניין מספיק, שימוש לרעה בענף החירום מתבצע באותה מידה בכל גיל, ללא קשר לשאלה אם הם מבוטחים יותר ויותר. בעיה זו המשתרעת על פני אוכלוסין אף דרבה קמפיין פרסומי “דחיפות או חירום” בניו מקסיקו, המתואם באמצעות קואליציית אלבקרקי לאיכות הבריאות ומומן באמצעות קרן רוברט ווד ג’ונסון.

חשוב לספק ולפרוס לימודים בשעות מתאימות בכדי להקל על שירותי החירום, להיכנס למרפאה דחופה, או לחכות לקביעת פגישה יחד עם המטפל האופנתי שלך.

אז מתי הולכים למיון?

דוגמאות לכך הן מקרים של:

– קושי בנשימה

– דימום בלתי נשלט

– אובדן הכרה

– כוויות קשות

– כאבים בחזה

– עצמות שבורות

מתי אתה מבקר בטיפול דחוף?

בכל פעם שאתה נהנה מסחר במצב הכושר שלך המעוניין בעניין, עם זאת לא יהיה סיכוי מיידי בכושרך.

דוגמאות לאירועים אלה הן:

מיגרנות

– כאב גב

– כאבי אוזניים

נקעים

– חום עולה

– קרעים קטנים

טיפול ראשוני בבריאות / טיפול ראשוני: אותו דבר אבל לא!

טיפולי כושר ראשוניים הם מודל מעמיק ונרחב שנועד לא לתת מענה יותר לאדם ולמשפחתו אלא לקהילתו כראוי. טיפולי כושר ראשוניים אמורים להיות רשת זמינה המבוססת על מכונה לחלוטין, ומגיבה לבעיות החברתיות של האוכלוסייה שהיא משרתת בהרבה.

טיפולי כושר ראשוניים עובדים כדי:

– למנוע מחלות ולעודד בריאות (במקום לרוץ באופן מוחלט כפי שנראה לעין בטיפול ראשוני)

– התמקדות במקסימום מעורבות האדם והקהילה בתכנון והפעלת הנפקות בנוסף לשילוב של פיתוח בריאות עם פיתוח חברתי ופיננסי.

– שילוב הטיפול השיקומי והריפוי בחיי היומיום של המטופל

נוכחותם של שירותי בריאות ראשוניים חיונית לבניית מדיניות ציבורית בריאה ולחיזוק התנועה הקהילתית. זה מאפשר בנוסף חלוקת טיפול זהה לציבור השכונות. מעורבות פרטנית וקהילתית יכולה להיות גלויה גם באמצעות השתתפותם באמצעות בניית מדיניות ציבורית שימושית, יצירת סביבות תומכות (כמו ביישומים במתקני רשת) וחיזוק הפעולה הקהילתית. זו התנועה של האנשים המקומיים כאוסף, המעניק השראה להשתתפות קהילתית מורחבת ועזרה לכל אדם אחר, דבר שמקדם התנהגות בריאותית איכותית על הבמה השכונתית. לא היעיל ביותר ניתן לראות את התודעה הרפואית מספר 1 על סחורה בכושר בדרגה חיצונית באמצעות תנועה ברשת וסיקור ציבורי, בנוסף ניתן לראות זאת בדרגה פנימית באמצעות קידום יכולות אישיות דרך לימודים בעזרת מומחים קליניים.

טיפול ראשוני מדגיש את ההכרה בריפוי של רפואה ובדרך כלל מתרחש במסגרת המדעית (דהיינו מקום העבודה של רופא המשפחה, בית החולים לטיפול דחוף בשכונה או ענף החירום).

טיפול ראשוני:

– לעיתים קרובות נקודת המגע הראשונית בקרב אנשים פרטיים וקליניים כאשר האדם לומד חלופי במוניטין הבריאותי.

– אינו מקיף כמו הטיפול מספר אחת בשל האופי החריף של ביקורים מדעיים

– מפנה אנשים לשירותים הזמינים באמצעות טיפול מספר אחד בנוסף לטיפול בכושר ביתי

ה- Take-Home, חלק 1

יש זמן ומקום לטיפול מונע, כמו שיש זמן ומקום לתרופות חירום. השורה התחתונה היא שמצבי כושר בדרך כלל ייסחרו. וכשהם עושים זאת, מנעו וחשבו. האם זה משהו שדורש טיפול ממושך בביתי? האם אוכל לחכות עד מחר כדי לקבוע פגישה במקום העבודה של רופא הבריאות שלי? האם אוכל לכפות על בית הבראה לטיפול שוטף? או שצריך להתקשר למספר 911 וללכת מיד לחירום? הבחירה שלך משפיעה עליך לא הכי פשוט, אולם גם הקהילה שלך.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *